Загальна кількість переглядів сторінки

Анкета

А Н К Е Т А
                           учасника І туру Всеукраїнського конкурсу  «Вчитель року-2016»

1. Прізвище, ім’я та по батькові: Дундюк Тетяна Володимирівна
2. Дата  і місце народження: 16.03.1982 р. село Велика Омеляна Рівненського району Рівненської області
3. Повна домашня адреса з поштовим індексом, телефоном, e-mail: 35360 Рівненська область Рівненський район село Велика Омеляна вулиця Тиха, 47, т.**********, betsuktania@ukr.net
4. Паспортні дані:  ** № ******виданий Рівненським РВ УМВС України в Рівненській області 28.12.2009 р. село Велика Омеляна вулиця Тиха,  47
5. Ідентифікаційний код: *********
6. Які навчальний заклад (заклади) закінчили, у якому році, спеціальність згідно з  дипломом: Рівненський державний гуманітарний університет, спеціальність «Початкове навчання», кваліфікація «вчитель початкових класів, вчитель мови (англійської) у початкових класах», 2004 р.; факультет післядипломної освіти Рівненського державного гуманітарного університету, кваліфікація «вчитель мови (англійської) та зарубіжної ліератури», 2012 р.
7. Місце роботи: Великоомелянський НВК «школа-гімназія», с. Велика Омеляна, вулиця Шевченка, 74, т. 27-87-14
8.Стаж роботи:  загальний: 13 років; у тому числі педагогічний:13 років
9. Кваліфікаційна категорія: спеціаліст І категорії
10. Звання: немає
11. Державні нагороди, відзнаки: немає
12. Класи, в яких викладаєте: 1-4, 7, 11
13. Мова викладання: англійська
14. Проблема (тема), над якою працюєте:  безперекладні способи формування лексичних навичок учнів 1-4 класів
15. Інноваційні форми роботи та технології, що використовуються: метод асоціативних символів, метод проектів, «ажурна пилка», «мікрофон», робота в групах, парах, ІКТ, «лексичне гроно».
16. Навчальна література, якою користуєтесь при підготовці до уроку: підручники, посібники, фахові журнали: «Англійська мова  в початковій школі, «Англійська мова та література» («Основа»), «English» («Шкільний світ»), «Digest»; НМК «Friends», «Opportunities», «Language to go» (Longman), «Access», «Click On», «Grammarway»  (Express Publishing), Oxford Practice Grammar
17. Ваше педагогічне кредо: «В особистій практиці сховані таємниці швидких і надійних успіхів».  Я.А.Коменський
18. Опишіть  власний педагогічний портрет або свою візитну картку:

                                     Ні, не гнітять мене перестрахи й  жалі,
                                     Що вмерти мушу я, що строки в нас малі;
                                     Того, що суджено, боятися не треба.
                                     Боюсь неправедно прожити на Землі!

      Ці слова написав відомий філософ і вчений епохи Середньовіччя Омар Хайям. І для будь-яких віків ці слова лишатимуться актуальними, адже в них заключається сенс людського буття.
      Як прожити своє життя? Яким воно повинно бути? Як жити «праведно» в світі, коли навкруги процвітає  обман, лицемірство, злоба, пиха, насильство, жорстокість, заздрість, ненависть?
     Чому вчити дітей? Скромності, милосердю, доброті, любові – вічним цінностям, які в світі, де панують гроші, нічого не варті? Чи, можливо, навпаки, - вчити  бути нахабним, впертим, безцеремонним, йти до досягнення власної цілі, не зважаючи ні на що?..
     Заходжу в клас, вдивляюсь в щирі, добрі, відверті дитячі очі і вірю: має утвердитися в світі правда, порядність, доброта, любов. Таки настане той час, коли в Україні кожна людина відчує себе Людиною.
     Тому, в першу чергу, своїм головним завданням, як вчителя, вбачаю виховати  дітей, які вміють думати, працювати,  критично оцінювати самих себе, свої вчинки, творити добро, бути милосердними, вміти любити.
     Але ж вчитель повинен вчити. Як навчити дітей володіти іноземною мовою за дві години на тиждень? Важко, але ти зобовязаний. Тому й мусиш бути «артистом», «творити» уроки, продумувати кожен свій рух, слово, речення, дію. Мусиш бачити кожну дитину, відчувати її душу, знати її можливості, задовільняти її потреби.
     І коли заходиш до класу, а назустріч тобі лунає щире дитяче «Ура!», тоді відчуваєш, що недарма обрав професію вчителя, і вселяється надія, що виросте-таки покоління, яке зуміє поставити Вчителя на ту висоту, про яку говорять вже сотню років, але ніяк не можуть її досягти.


Даю згоду на внесення інформації в базу даних та публікацію матеріалів в періодичних та інших освітянських  виданнях з можливим редагуванням.

19. Посилання на блог: schpri.blogspot.com


Дата_______________                    Підпис учасника ____________


Немає коментарів:

Дописати коментар